OLIVIER ROUSTEING x NIKE

Olivier Rousteing...

to zdolny, młody, 30 letni projektant mody i główny dyrektor kreatywny domu mody- Balmain. 

W 2003 ukończył studia i rozpoczął pracę, jako projektant u Roberto Cavalliego, gdzie został awansowany na szefa kolekcji damskiej prêt-à-porter, gdzie przez 5 lat pracował, jako dyrektor kreatywny. W 2009 rozpoczął pracę we francuskim domu mody Balmain. Podczas pierwszych lat pracy w Balmain ściślej współpracował z Christophe’em Decarninem, aby później objąć główne stanowisko.


Olivier, ciągle idzie do przodu. Na jego koncie znajdzie się już wiele sukcesów i kilkadziesiąt własnych kolekcji. Dziś może pochwalić się kolejnym sukcesem, mianowicie współpracą z firmą sportową- Nike. 
Co o niej wiemy?- Narazie niewiele. Francuski projektant mody opisał, że jego kolekcja ma być robiona szczególnie pod dyscyplinę sportu, którą jest piłka nożna. Główne barwy kolekcji, to złoto i czerń.

"Wybrałem czerń i złoto. Czarny, ponieważ jest zgrabny, elegancki i ponadczasowy oraz złoto- barwa zwycięstwa"- Oliver Rousteing

Jak wygląda kolekcja? Zobaczcie zapowiedź!
 Założylibyście takie rzeczy np. na siłownie? Komentujcie!Kolekcja dostępna 2 czerwca! Szykujcie się


Share this:

CONVERSATION

1 komentarze:

  1. Nie słyszałyśmy o nim wcześniej :) Wydaje się świetnym projektantem :* Zaciekawił nas. Genialnie że wybrał złoto i czerń. Pozdrawiamy http://agssymi.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń